OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW REKOMENDOWANY PRZEZ ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE O/WARSZAWA

SPACERY Z PSEM:

Tym z państwa, którzy nie mają czasu, bądź możliwości zapewnić swoim psom odpowiedniej dawki ruchu na co dzień, proponujemy spacery przeplatane ze szkoleniem i zabawą. Taka forma spędzania czasu, zapewni Waszym podopiecznym wysiłek umysłowy i fizyczny, będzie formą pożytecznego spędzania czasu podczas Waszej nieobecności. Może być to sposób na przypomnienie podstawowych komend i utrzymanie psa w dobrej kondycji.

Spacery proponujemy w Warszawie i okolicach.


Cena: 50zł - 1 godzina ( 30zł – 30min)

Atrakcyjne zniżki dla naszych kursantów, oraz stałych klientów.


POMOC W WYBORZE SZCZENIĘCIA:

Wybór psa to niezwykle ważna, a zarazem trudna decyzja, która może zaważyć na życiu naszym i naszych bliskich przez następne paręnaście lat. Niestety, bardzo często podejmowana pod wpływem impulsu, chwili czy miłości od pierwszego wejrzenia: „bo przybiegł do mnie pierwszy!”. A może potrzebujecie psa do ściśle określonych celów?

Aby pomóc tym wszystkim, którzy planują dzielić swoje życie z psem, oferujemy profesjonalne wsparcie w kwestii wyboru szczeniaka. Pomożemy: przygotować dom na przybycie nowego lokatora, wybrać rasę i odpowiednią hodowlę. Jeśli już powyższe warunki zostaną spełnione, możemy towarzyszyć w wizycie u hodowcy i przeprowadzić testy szczeniaków, które umożliwią wybór tego najbardziej odpowiedniego dla Was.

Zapraszamy do świadomego podejmowania decyzji o wyborze psa z naszą pomocą, a może odradzimy Wam posiadanie psa…?


Cena: 50 zł / 1 godz.

Dojazd: 1 zł / kmOPIEKA NAD PSEM POD NIEOBECNOŚĆ WŁAŚCICIELA

Podejmujemy się opieki nad psem zarówno w domu właściciela jak i poza nim. Pracownicy szkoły przyjmują psiaki na hotel w swoich własnych domach. Dla chętnych dodatkowo spacery ze szkoleniem.


Cena: 60 zł/ 1 doba