Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Natalia Łabędź

Współpracuje ze szkołą od 2014 r

 

Żyjemy w świecie, który pędzi. Ciężko jest się zatrzymać na chwilę, wziąć głęboki wdech, wydech... spojrzeć na wszystko z boku. Mamy tysiące zainteresowań, które pomagają nam się zrelaksować, odpocząć od codziennych stresów. Ja znalazłam swój relaks w pracy z psami.

 

Często przychodzą do nas psiaki nadpobudliwe, przestraszone, agresywne. Nie bierze się to znikąd, one się takie nie rodzą. Często dotyka ich nasz zwariowany świat, przeraża, nakręca... brak spełnienia ich potrzeb w życiu codziennym powoduje sporo problemów. I wtedy przychodzicie na zajęcia....

 

Moim celem w pracy z Wami, jest nauczyć Was przede wszystkim rozumieć swoje psy, które w tym pędzącym świecie, starają się z Wami skontaktować, czego często nie widzicie. Dążę do relaksu w kontakcie z psami i w pracy z nimi, bo zazwyczaj z naszych emocji i uczłowieczenia naszych psiaków rodzą się nieporozumienia między nami i z innymi psami.

 

Jednak najważniejszym celem mojej pracy jest to, by Wasz pies CHCIAŁ z Wami współpracować, a nie musiał. Byście stali się dla Waszych psów największą nagrodą.

 

Obecnie w moim życiu jest suczka rasy bearded collie o imieniu Buka. Jest to wspaniały, uparty niedźwiedź. Nauczyła mnie cierpliwości, zrozumienia przy wielu sytuacjach, konsekwencji, spokoju. Jestem energiczna i szalona, a mój pies potrzebuje bym była spokojna. Dzięki niej robię postępy w pracy nad sobą i odkryłam swój cel w pracy z wami.

 

Zapraszam na zajęcia, byśmy poznali Wasze psy i nauczyli Was z nimi żyć.

 

kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; 505 771 715

Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok