Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Zuzanna Chomczyk

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2013r.

 

Jako piętnastolatka zaczęłam interesować się szkoleniem psów. Dzięki Małgosi mogłam obserwować zachowania psów i ich właścicieli podczas nauki i wyciągać wnioski dla siebie. Dokładnie pół roku później biegłam do ZKwP, aby złożyć dokumenty o przyjęcie na staż, bo wiedziałam że chcę zacząć to traktować poważnie. Jednak przy całym natłoku teorii brakowało mi jednego elementu – własnego psa z którym mogłabym wypraktykować całą wiedzę. W moim domu psy były od zawsze, nawet w tamtym czasie mieliśmy bokserkę – Martini, jednak dla mnie to było za mało. Chciałam mieć swojego psa od A do Z, ułożonego przeze mnie, aby wraz z nim móc uczyć się i stawiać kolejne kroki w szkoleniu. I stało się!

 

W 2015 r. pojawiła się BUGATTI – urocza, wierna, ale lubiąca postawić na swoim sunia boksera, która do tej pory dzielnie kroczy u mego boku. Czasami wyzwania, które przed nią stawiam nie są dla niej łatwe i przyjemne, ale zawsze próbuje sprostać moim oczekiwaniom. Tropienie i obrona to jest to, co moją dziewczynkę cieszy najbardziej, ze względu na co, staram się przy każdej sposobności umożliwić jej rozwijanie umiejętności, dodatkowo poszerzając swoją wiedzę w tych kierunkach. 

 

kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok