Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Anna Wojciechowska

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2015 r.

 

Przez całe moje życie w domu pojawiały się zwierzęta: chomiki, króliki., kanarki. Jednak ciągle czegoś mi brakowało. Kiedy miałam 11 lat pojawiła się moja wymarzona suczka rasy Skye Terier. Wtedy już wiedziałam, że psiaki to moja miłość i pasja. Suczka była naprawdę cierpliwą nauczycielka pomimo jej ognistego temperamentu. Otrzymałam od niej lekcje cierpliwości, konsekwencji, wytrwałości i refleksu. Zawdzięczam jej naprawdę wiele, przetarła moje szlaki z przygodami związanymi z psami.

 

Dziś natomiast przez świat kroczę z moim fantastycznym Labradorem Berylem. Funkcjonuje z nim w pełnej harmonii i zrozumiem jego potrzeb. Stawiam nam kolejne wyzwania, eksplorujemy nowe miejsca a jednocześnie dobrze się przy tym bawimy. To wszystko sprawia, że ufa mi bezgranicznie. Ostatnio także dołączyła do naszego teamu bura kotka Ryśka. Nasze stado się powiększa, a ja sprawdzam swoje siły w relacjach psio-kocich. Decydując się na zwierzaki musi pamiętać, że nie są one ludźmi i mają inne potrzeby. Moim głównym celem jest pokazanie Państwu jak powinno się pracować z psiakiem, aby Wasze wspólne życie było łatwiejsze oraz pełne sukcesów. Jednocześnie pragnę zobrazować jak ważna jest praca z psem, wyznaczenie mu granic oraz Wasza konsekwencja, wytrwałość i cierpliwość.

 

kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; 503-418-325

Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok