Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Katarzyna Dąbrowska

Moje zainteresowanie psami zaczęło się w wieku 15 lat, kiedy przez przypadek trafił do mnie 5 letni owczarek niemiecki Hades - pies bardzo trudny, z wieloma problemami, bez żadnej socjalizacji, za to z agresją do wszystkiego poza ludźmi. Na szkoleniach i kursach spędziliśmy grubo ponad rok bez przerwy. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że właśnie z tym zwiążę swoją przyszłość - ale ziarno zostało zasiane.

 

Kilka lat później, zastanawiając się nad kierunkiem studiów rzuciło mi się w oczy - Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich. Pomyślałam, że to coś dla mnie. Kiedy przyszło do wyboru praktyk przyjaciółka z grupy zaproponowała - a może u nas? I tak trafiłam do Psiej Szkoły Bemowo. Skończyłam praktyki i zakochałam się w tej pracy. Zostałam na kilkuletnim stażu, a po jego ukończeniu dołączyłam do pracowników Psiej Szkoły.

 

W pracy często towarzyszy mi niesforny owczarek australijski Haker. Pies bardzo uniwersalny, który odnajduje się w niemal każdej aktywności jaką uprawiamy - od obrony sportowej, przez posłuszeństwo do pracy w kynoedukacji. Wspólnie prowadzimy zajęcia w przedszkolach i żłobkach. Naszym relaksującym hobby stał się dogtrekking, a każde kolejne zawody, w których startujemy, pozwalają nam rozwijać skrzydła. To co najbardziej interesuje mnie w szkoleniu, to przygotowanie psa do życia z człowiekiem, do mieszkania w mieście, podróżowania, zachowania w domu i na spacerze. Nie po to przecież przyjmujemy psa do rodziny, żeby wspólne życie było źródłem stresu, a każde wyjście razem walką o przetrwanie. Moim celem jest pokazanie Wam jak być zespołem i iść przez życie razem.

 

 Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok