Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Daniel Drzewek

Pracę z psami jako samouk rozpocząłem, mając 20 lat, jednak efekty były mizerne, a że jedną z moich cech jest upór, obiecałem sobie, że muszę się tego nauczyć. I tak małymi kroczkami, pracując z moimi poprzednimi psami, dążyłem do celu. Mój obecny pies w typie Malamuta, o imieniu Feta, jest ze schroniska. Zobaczyłem ją zrezygnowaną, niechętną, smutną skuloną w rogu małego boksu. Z nikim nie szukała kontaktu, ani z psami, ani z ludźmi. Mimo zaledwie 3 lat swojego życia, wyglądała jak emerytka czekająca na eutanazję. Na pierwszych spacerach rzucała się z agresją na każdego psa. Wtedy pierwszy raz w życiu podjąłem pracę z psem lękliwym i agresywnym. Teraz moja sunia uczy inne psy cierpliwości (nazywam ją pieszczotliwie Pani Profesor), pokazuje im ścieżki psiej komunikacji, zdała z wyróżnieniem kilka egzaminów i bierze udział w pokazach artystycznych psiej grupy.

 

To dzięki Fecie narodziła się we mnie wewnętrzna potrzeba niesienia pomocy psom wywodzącym się ze schronisk. Staram się wspierać ich właścicieli w tej trudnej drodze wyprowadzania psów z traumy i to zagadnienie najbardziej mnie interesuje.

 

W oczach i zachowaniu Fety widzę własną konsekwencję i zadziorność, cierpliwość i szaleństwo mojej żony, wyluzowanie i zamiłowanie do leniuchowania naszego syna.

 

Szkoleniem psów we współpracy z Psią Szkołą Bemowo zajmuję się od 2016 roku, wykorzystując doświadczenia trenera biznesowego i umiejętność komunikacji z psami. Moim celem jest stworzenie dobrze działającego tandemu CZŁOWIEK-PIES. Spokój, konsekwencja, motywacja, wzajemne zrozumienie swoich potrzeb, mocna więź, dopasowanie się przewodnika do potencjału psa to podstawa. Wciąż uczę się od psów ich sposobu postrzegania świata. Chciałbym, żeby porozumienie międzygatunkowe było możliwe dla wszystkich tych, którzy kochają psy, tak jak ja.

 

A moim głównym mottem jest „Kochaj psa jak człowieka, ale go nie uczłowieczaj”!

 

Kontakt do mnie: email; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  tel 601-956-101

Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok