Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Instruktor szkolenia psów użytkowych, pedagog, założyciel szkoły

Szkolenie psów to nie jest moja praca, lecz pasja.

Pierwsze kroki w pracy szkoleniowej pomógł mi zrobić niezapomniany kundelek Ares. Po nim moimi nauczycielkami zostały: Cagna, Erica i Nicola. Każda z nich była jedyna i niepowtarzalna i każda zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.
Szkoleniem zawodowo zajmuję się od 1995 r. i nadal nie wyobrażam sobie tygodnia bez pracy z psami.

Więcej o mnie...Małgorzata Daniłowicz

Instruktor szkolenia psów towarzyszących, pozorant, student biologii, współpracuje ze szkołą od 2011 r.

Odkąd pamiętam, w domu zawsze był pies. Na początku Foksteriery, później kundelek, a teraz nastał czas na erę trzech Airedale terierów. Uwielbiam teriery, ponieważ mamy podobne charaktery - łączy nas upór i zaciętość, zarówno w życiu, jak i w pracy. Z seniorką rodu, suczką K2, startujemy z sukcesami w ogólnopolskich zawodach Rally-o. Ja natomiast, cały czas rozwijam się w różnych dziedzinach kynologii, a najbardziej interesuje mnie praca z psami obronnymi zarówno od strony przewodnika, jak i pozoranta.

kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; 515-534-558

Więcej o mnie...Kamil Dąbrowski

Studentka SGGW, Hodowla i ochrona zwierząt dzikich i towarzyszących, współpracuje ze szkołą od 2013 r.

Przedstaw się i powiedz kim jesteś… to ciężki orzech do zgryzienia (przynajmniej dla mnie). Dlatego zacznę od Was. Zaglądając na tą stronę jesteście najprawdopodobniej na etapie poszukiwań odpowiedniej dla Was szkoły. Szukacie ludzi którzy pomogą wam zmienić zachowania waszego psiaka – bo niszczy, ciągnie na smyczy, wyje itp.

Powiem Wam, że ja też szukałam. Znalazłam odpowiednich ludzi – to na pewno, ale znalazłam również błąd we własnym rozumowaniu i postrzeganiu mojego życia z psem. 

Więcej o mnie...Joanna Daniłowicz

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2013r.

Jako piętnastolatka zaczęłam interesować się szkoleniem psów. Dzięki Małgosi mogłam obserwować zachowania psów i ich właścicieli podczas nauki i wyciągać wnioski dla siebie. Dokładnie pół roku później biegłam do ZKwP, aby złożyć dokumenty o przyjęcie na staż, bo wiedziałam że chcę zacząć to traktować poważnie. Jednak przy całym natłoku teorii brakowało mi jednego elementu – własnego psa z którym mogłabym wypraktykować całą wiedzę. W moim domu psy były od zawsze, nawet w tamtym czasie mieliśmy bokserkę – Martini, jednak dla mnie to było za mało. Chciałam mieć swojego psa od A do Z, ułożonego przeze mnie, aby wraz z nim móc uczyć się i stawiać kolejne kroki w szkoleniu. I stało się!

Więcej o mnie...Zuzanna Chomczyk

Współpracuje ze szkołą od 2014 r

Żyjemy w świecie, który pędzi. Ciężko jest się zatrzymać na chwilę, wziąć głęboki wdech, wydech... spojrzeć na wszystko z boku. Mamy tysiące zainteresowań, które pomagają nam się zrelaksować, odpocząć od codziennych stresów. Ja znalazłam swój relaks w pracy z psami.

Często przychodzą do nas psiaki nadpobudliwe, przestraszone, agresywne. Nie bierze się to znikąd, one się takie nie rodzą. Często dotyka ich nasz zwariowany świat, przeraża, nakręca... brak spełnienia ich potrzeb w życiu codziennym powoduje sporo problemów. I wtedy przychodzicie na zajęcia....

Więcej o mnie...Natalia Łabędź

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2015 r.

Przez całe moje życie w domu pojawiały się zwierzęta: chomiki, króliki., kanarki. Jednak ciągle czegoś mi brakowało. Kiedy miałam 11 lat pojawiła się moja wymarzona suczka rasy Skye Terier. Wtedy już wiedziałam, że psiaki to moja miłość i pasja. Suczka była naprawdę cierpliwą nauczycielka pomimo jej ognistego temperamentu. Otrzymałam od niej lekcje cierpliwości, konsekwencji, wytrwałości i refleksu. Zawdzięczam jej naprawdę wiele, przetarła moje szlaki z przygodami związanymi z psami.

Więcej o mnie...Anna Wojciechowska

Współpracuje ze szkołą od 2015r.

„Miałem wpaść na chwilę, a zostałem na dłużej”

Od malucha uwielbiałem zwierzęta. W domu zawsze były małe gryzonie, ptaki czy gady. Niestety psa mieć nie mogłem, więc z wielką radością spędzałem każdy wolny czas na wsi u rodziny, gdzie całe dnie zatracałem się w zabawie z psami, wspólnych wędrówkach po lesie i okolicznych polach. Już wtedy podejmowałem pierwsze próby „szkolenia” psiaków i budowania partnerskich relacji.

Więcej o mnie...Mateusz Żak
  • Katarzyna Dąbrowska
  • Aneta Chomczyk
  • Daniel Drzewek
  • Witold Borys
Zobacz więcej...W zajęciach pomagają:
Psia Szkoła Bemowo
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok